Follow Us!
HİZMET ALANI
Marka
Proje Hakkında

RNC HEALTH GROUP

Kurumsal Kimlik ve Broşür Tasarımı, 2021

 

Medlook başta olmak üzere, İstanbul Hair Institute gibi birçok alt markası ile sağlık sektörüne hizmet veren RNC Health Group; çeşitli sağlık disiplinlerini tek çatı altında birleştiriyor ve danışanlarına bütüncül bir sağlık hizmeti alma imkanı sunuyor. Marka tasarımlarında da bu bütüncül yaklaşımın izlerinin yansıtıldığı bir kimlik ve hikaye ile danışanlarını karşılıyor.

 

By The CO. Ne Yaptı?

Sağlık sektöründe geniş bir hizmet ağına sahip olan RNC Health Group için bu verdiği hizmetlerin bir çatı altında toplandığını ifade eden kapsayıcı bir kurumsal kimlik tasarımı yaptık. Bu hizmetlerimizin içinde bir markanın en önemli varoluş biçimi olan logo tasarımı yer alıyor.

 

 

‘Herşey bir bütünün parçası.’

Estetik, sanat ve bilimi birleştirdiğimiz çalışmalarımızda Leonardo Da Vinci’nin altın oran şemasından esinlendik. Her şey Leonardo Da Vinci’nin altın oranı keşfetmesi ile başlar ve her yaratılan şey bu oran hesabı ile bağdaştırılır. Bu nedenledir ki bu hesaba göre yaratılan her şey bir bütünün parçasıdır. RNC Health Group markasını yaratırken markanın kapsayıcılığını, geniş hizmet ağını ve bütüncül tedavi bakış açılarını yansıtmaya çalıştık.