Follow Us!

MOODS AND GOODS

Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı, Website Tasarım & Uygulama ve Fotoğraf & Video Hizmeti, 2021

 

‘Moduna göre ürünler’ mottosu ile her niyete ve moda göre ürünler bulabileceğiniz bir marka Moods & Goods. Sevgiyse ihtiyaç Aşk ve Sevgi kutusu ile size eşlik eder; huzursa beklentiniz Huzur ve Mutluluk kutusuyla. Her duyguya hitap eden bu renkli marka doğayı seven, kuşaktan kuşağa aktarılmış ritüelleri önemseyen ve iyi hissetmek isteyen herkesi bu renkli ve faydalı dünyasına davet ediyor.

 

By The CO. Ne Yaptı?

Geniş yelpazede hizmet sunduğumuz Moods and Goods bizim içinde derin bir yolculuktu. Kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, ambalaj tasarımı, web tasarım ve uygulaması ve ürün fotoğraf çekim hizmetleri verdiğimiz markanın; geniş bir tüketici portföyüne ulaşması için ve kendini iyi ifade edebilmesi için son derece yalın ama bir o kadar renkli tasarımlar yaptık. Hediye setleri, kişisel bakım ürünleri ve ritüel setlerin ambalaj tasarımlarını yaparken insanların hayatlarına, niyetlerine ve duygu durumlarına etki edeceği hassasiyetini taşıyarak bu yolculuğun tüketiciyle tanıştığı ilk etabı tamamladık. Hala hizmet vermekte olduğumuz Moods and Goods markası tüketicisini farklı ürünlerle buluşturmaya devam ediyor.

 

İlhamımız Ayın Hareketleri

İnsanların modlarına göre ürünler seçtikleri Moods and Goods markası için ilhamımız ayın hareketleri oldu. Ayın hareketlerinin insanların kalp ritmi dalgalarına benzetildiği ve doğrudan kişilerin duygu durumlarını etkiledikleri düşünülüyor. Bu düşünceden hareketle marka isminin her harfine ayın bir hareketini ve o harekete ait duygu rengini entegre ettik. Markanın isim ve logo tasarımı ile bütün olması ve tüketiciye ürünlerle ilgili önceden fikir vermesini amaçladık.