Follow Us!
HİZMET ALANI
Marka
Proje Hakkında

MEDLOOK İSTANBUL

Kurumsal Kimlik ve Kırtasiye Ürünleri Tasarımları ve Broşür Tasarımı, 2021

 

Rnc Health Group bünyesinde hizmet veren Medlook markası tıbbi bakış açıları ile hastaların tedavilerini sürdürürken, estetik bakış açıları ile hastalarını gülümsetmeyi amaç ediniyor. Hastalarına güzellik ve estetik hizmeti sunan Medlook, marka kimliğini sanatla destekleme iddiası taşıyor.

 

By The CO. Neler Yaptı?

Sanatı günlük hayata dahil etme misyonuyla hareket etmek isteyen Medlook markasında tıp ve sanat ilişkisini tüm tasarım süreçlerine yansıtıyoruz. Marka kimliği tasarımı ve analizi, logo tasarımı ve grafik tasarım süreçlerinde Medlook’a kendilerini doğru ve özgün ifade edebilmeleri için tüm tasarımsal süreçlerde hizmet verdik.

 

İlhamımız Sanat

Estetik ve güzelliği sanatın ışığında hastalarına ve hekimlerine yansıtmak isteyen Medlook tasarım sürecinde de ilhamını sanattan almaya devam ediyor. Marka kimlik ve analiz çalışmasının ardından denge ve güzelliği esas alan marka, ilhamını Leonardo Da Vinci’nin altın oran çizgilerinden alıyor. İnsanlık, bilim ve sanat tarihinde oynadığı büyük rol ile bilinen “Altın Oran” şimdi ise Medlook markasının hikayesinde başrol oynuyor.