Follow Us!
HİZMET ALANI
Marka
Proje Hakkında

KUR AKADEMİ

Kurumsal Kimlik ve Sosyal Medya Taslak Tasarımı, 2021

 

Online eğitim; çeşitli zaman ve mekânlarda yapılabilmesi, kişiselleştirilmiş öğrenme, bir yandan çalışıp diğer yandan sertifika kazanmaya olanak tanıması gibi özellikleri ile geleceğin eğitim sistemi olarak görülüyor.

Geleceğe bugünden hazırlanmak sloganıyla yola çıkan “Kur Akademi” sektöre kalite katacak eğitimleri ve eğitmenleri ile yeni bir eğitim anlayışı yaratmayı hedefliyor.

By The CO. Ne Yaptı?

By The Co olarak; hedefe odaklı eğitim prensibi ile yola çıktığımız marka tasarım sürecinde kurumsal kimlik tasarımı ve kitlesel erişimde artık olmazsa olmaz hale gelen sosyal medya paylaşımları için taslak tasarımları konusunda “Kur Akademi” ailesine destek verdik.

İlhamımız Eğitimlerin Yol Gösterici Özelliği Olarak “Pusula” ve Geleceğe Bugünden Hazırlanmak Teması ile “Saat”

Online eğitimler pek çok insanın kariyerlerini şekillendirip, kariyer değişikliği yapmak isteyen kişilere yol gösterici olduğu için ‘Pusula’ metaforu ile geleceğe bugünden hazırlanmak mottosundan yola çıkarak ‘Saat’ metaforlarının birleşiminden oluşan bir tasarım yarattık.

İş yaşamında renklerin etkisi değerlendirerek; renkler ile verilen eğitim sektörleri eşleştirilerek sosyal medya paylaşımlarında farklılık yaratmayı hedefledik.