Follow Us!
HİZMET ALANI
Marka
Proje Hakkında

HANDS UP COLOGNE

Kurumsal Kimlik & Ambalaj Tasarımları, 3D Modelleme, 2021

 

Hands Up’ın renkli ve eğlenceli ruhuna By The CO. dokunuşu

İki kız kardeşin güzelliklere olan tutkuları ve kokuların enerjisine dayanan bir hikaye üzerine yarattığı HANDS UP, geçmişten günümüze kadar hayatımızda yer edinmiş kolonyayı alışılmışın dışında bir ürüne çeviriyor. Renk ve kokularıyla tüketiciyi farklı dünyaların içine sürüklemeyi amaç edinen Hands Up,  By The CO. çizgileri ve yaratıcılığı ile amaçladığı markayı yarattı. Renk ve kokularıyla kullanıcıları farklı dünyalara sürüklemeyi arzu eden Hands Up, By The CO. çizgileri ve yaratıcılığı ile hayal ettiği marka kimliğini yaratmış oldu.

 

 

By The CO. Neler Yaptı?

By The CO.’nun modern ve dinamik ellerinden marka kimliği, logo tasarımı ve ambalaj tasarımları sayesinde renkli ve eğlenceli kimliğine kavuşan Hands Up, elde, cepte veya çantada taşınırken zarifliğine şıklık katan ambalaj tasarımına sahip oldu. Marka kimliğinin izlerini şişe tasarımına yansıtan By The Co., kullanıcının hijyen beklentisini kolay ve şık bir şekilde karşılayabiliyor.

 

 

İlhamımız Renkler

İlhamını kendi yaşam alanlarında duymak istedikleri renkli kokulardan alan HANDS UP,  modern çizgilerin eğlenceli kimliğinden, dinamiğin renklerinden ilham alan By The CO. ile buluşuyor. Ortaya çıkan zarif marka kimliği ve logo tasarımı, renkli ve kullanışlı şişe tasarımı ile hayatımızın bir parçası haline dönüşen kolonyadan sıradışı bir marka doğuruyor.