By The CO. AGENCY

En güncel işlerimize, anlık paylaşımlarımıza ve çok daha fazlasına ulaşmak için bizi takipte kalın!

Proje Hakkında

COLOR & COOL

Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı, Website Tasarım & Uygulama , 2021

 

Tümüyle sanat bakış açısı taşıyan ve spor ayakkabıların kişiselleştirilmesini sağlayacak sanatçılar  için ayakkabı boyası ve bakım ürünleri üreten Color & Cool markası kullanıcılarına; standartlara karşı kendi tarzını aramayı vaadeden bir kullanım deneyimi sunmak üzere yola çıkan yaratıcı bir girişim.

By The CO. Ne Yaptı?

By The Co. olarak başından beri parçası olmaktan büyük keyif aldığımız Color & Cool’a; kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, ambalaj tasarımı, web tasarım ve uygulaması konularında hizmet verirken biz de yaratıcılık adına çok büyük kazanımlar elde ettiğimize inanmıyoruz. Bu kadar yenilikçi marka sahipleri ile birlikte çalışıyor olmak, By The Co. olarak bize de tasarım ve uygulama süreçlerimizde ilham vermeye devam ediyor.

İlhamımız Sanat Dünyasının En Renkli Akımı Pop Art!

Marka ismin enerjisini ürünlerine yansıtmak isteyen marka sahiplerinin girişimci, yenilikçi ve renkli dünyalarını; kurumsal kimlik tasarımlarına yansıtabilmenin yolu olarak sanat dünyasının en

heyecan verici akımlarından biri olan “Pop Art” tan ilham aldık! Pop Art akımı; tıpkı Color & Cool gibi yeni, farklı,renkli ve eğlenceliydi. Markanın temel vurgusu olan “benzersiz ve yaratıcı ol!” temasına uygun olarak eğlenceli ve farklı bir marka dünyası yarattık.