By The CO. AGENCY

En güncel işlerimize, anlık paylaşımlarımıza ve çok daha fazlasına ulaşmak için bizi takipte kalın!

CHEESECAKE BOX

Kurumsal Kimlik ve Ambalaj Tasarımı, Fotoğraf Çekimi, Website Tasarım & Uygulama , SEO & Google Ads Uygulamaları, 2021

 

12 yıldır pastanelerinde ürettikleri tatlılardan en öne çıkan ürünleri olan “New York” tarzı lezzetli mini cheesecakelerini ayrı bir marka olarak tatlı severlerle buluşturmak isteyen Cheesecake Box; mini porsiyonlar halinde yapılması, bu sayede birden fazla çeşidin denenebilmesi ve doğal malzemelerle birçok farklı çeşitte üretilmesi gibi özellikleri ile sektöre farklılık getiren bir marka profili yaratıyor.

 

By The CO. Ne Yaptı?

 

Cheesecake Box’ın renkli ve eğlenceli dünyasına girdiğimizde; kendimizi New York’un sokaklarında dolaşıp, “Art Deco” mimari yapılarında şehrin silüetini görebileceğimiz ve New York tarzı yumuşak dokulu ve pürüzsüz kıvamlı lezzetli cheesecakeleri tadabileceğimiz bir dünyada bulduk. İşini tutkuyla yapan marka sahiplerimizin de enerjisini arkamıza alarak bu eğlenceli dünyayı kurumsal kimlik ve ambalaj tasarımlarımıza yansıttık. Websitesi tasarımı ve SEO & Google Ads hizmetleri ile uçtan uca bir marka tasarım sürecini çok keyifli şekilde tamamlamış olduk.

 

İlhamımız “New York” ve “Art Deco”

 

New York’un eğlenceli ve kozmopolit yaşam tarzını, Art Deco’nun mimari akımdaki etkilerini ve cheesecake’in lezzetli dünyasını bir araya getirdiğimizde ambalaj tasarımlarında soft renklerin ve New York silüetinin hakim olduğu, ürün fotoğraflarında ve websitesinde yaratıcı tasarımsal öğelerin öne çıktığı her açıdan ilham veren bir marka ortaya çıktı.