Follow Us!
HİZMET ALANI
Dijital, Marka
Proje Hakkında

ASU ULUTÜRK YAVUZ

Kurumsal Kimlik & Kırtasiye Ürünleri Tasarımı, Sosyal Medya Görsel Paylaşım Tasarımı, Website Tasarım + Yazılım, 2021

 

Dokunduğunu yaşatan bir kimlik. Geleceğe umutla bakmamıza sebep olan çocukların gelişimini ebeveynlerine yol gösterici kimliğiyle öncülük etmeyi amaç edinen Asu Ulutürk Yavuz, danışmanlık kariyerini bir kimlik altında buluşturmak istiyor. Samimiyet ve güven ilkelerine vereceği hizmette öncelik haline getiren Asu Ulutürk Yavuz, ismini By The Co. çizgileri ve yaratıcılığı ile amaçladığı marka kimliğinde buluşturuyor.

 

 

By The CO. Neler Yaptı?

Asu Ulutürk Yavuz markası renkli ve öğretici kimliğine marka kimliği, logo tasarımı ve web site arayüzü tasarımlarına By The CO.’nun özgün ve dinamik çizgileri sayesinde kavuştu. Geleceğe ışık tutan çocuklarımızın kişilikleri üzerinde önemli rol oynayan ebeveynlerin gelişimi ve değişimine destek olan Asu Ulutürk Yavuz, marka değerini By The CO. tasarımları sayesinde karşılamayı başarıyor.

 

İlhamımız Asu

Yüksek öğrenme ve öğretme tutkusunu kendini unutmayan bir anne olarak dinamik ve renkli kimliği ile yansıtmak isteyen Asu Ulutürk Yavuz markası, ilhamını marka kimliğini yansıtan gökkuşağından alıyor. Renkli ve dinamik kişiliğini marka kimliği ve tasarımlarında imzaya dönüştüyor. Güneş ışınlarının yansıması ve kırılması ile oluşan gökkuşağı tasarımlarda umut ve çocuk kavramlarını imgelemesiyle verilen danışmanlık hizmetlerini ifade etmeyi amaçlıyor. Asu Ulutürk Yavuz, güven ve samimiyet beklentisini kendi isim ve imzasını markaya dönüştürerek karşılıyor.